ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прес-служба Олександра Боровика вразила знанням правопису

Команда Боровіка продемонструвала жахливу безграмотність
Depo.
2 жовтня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
Прес-служба Олександра Боровика вразила знанням правопису
Прес-служба Олександра Боровика вразила знанням правопису

Прес-служба Олександра Боровіка, кандидата в мери Одеси від партії "БПП - Солідарність", допустила вражаючу помилку в процесі розсилки анонсу для преси, пише Depo.Одеса з посиланням на "uc.od.ua".

Анонс і оформлення повідомлення про подію за участі Боровика зроблені російською мовою, і в полі відправника помічники кандидата вказане наступне: "Пресс Служба Сашы Боровика", таким чином, допустивши проігнорувавши правило російського правопису, яке вивчають ще в початковій школі: "жи, ши" пишемо з "и". При цьому слід зауважити, що слово "пресс-служба" також пишеться інакше: через дефіс і з малих літер (окрім випадків, коли слово стоїть на початку речення).

Знайшлися помилки і в самому повідомленні: зокрема пропущена кома після уточнення "2 октября 2015 года", а також прийменник "с" перед "праздником". Остання помилка допущена і в заголоку. Особливої іронії ситуації додає те, що анонс є запрошенням на зустріч Боровика з педагогами з нагоди Дня вчителя.

Прес-служба Олександа Боровіка не вміє писати - фото 1

Нагадаємо, що губернатор Одещини заявив про те, що у кандидата в мери Одеси Саші Боровика немає грошей на передвиборчу кампанію.

Більше цікавих політичних новин можна знайти на Depo.Одеса