ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Правоохоронці Одещини припиняють незаконну діяльність валютчиків

Робота спрямована на недопущення діяльності нелегальних пунктів обміну валют
Depo.
20 жовтня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua
Правоохоронці Одещини припиняють незаконну діяльність валютчиків
Правоохоронці Одещини припиняють незаконну діяльність валютчиків

Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Одеській області протягом жовтня 2015 року вжили комплекс заходів, спрямованих на виявлення фактів порушення правил валютних операцій, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

За цей період правоохоронці встановили найбільш концентровані місця незаконних валютних операцій та задокументували 22 факти порушень у даній сфері на загальну суму 41 347 доларів США та 872 391 гривень. За усіма фактами складені адміністративні протоколи за ч.1 ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також повідомляємо, що згідно інструкції про Порядок організації та здійснення валюто-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Національного банку України від 12 грудня 2002 року № 502, операції з готівковою іноземною валютою повинні здійснювати виключно банки та фінансові установи.

Робота, спрямована на недопущення діяльності нелегальних пунктів обміну валют, а також виявлення осіб, які здійснюють незаконні валютно-обмінні операції, продовжується.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.