Міліція в Одесі припинили діяльність порностудії

За допомогою відеообладнання та комп'ютерної техніки красуня працювала в онлайн-режимі

Співробітниками Управління боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України в Одеській області, спільно з представниками прокуратури Київського району Одеси, було встановлено особу, яка організувала на території області порностудію, що діяла через мережу Інтернет, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Одеській області.

В ході проведення цільового оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою "Павутиння", спрямованого на виявлення та протидію виготовленню і розповсюдженню продукції порнографічного характеру, працівниками УБК ГУМВС була отримана інформація про те, що мешканка Одеси, з метою отримання доходу, у режимі реального часу розповсюджує в мережі Інтернет відеозображення, які відносяться до порнографії.

Встановлено, що, не маючи певної професії, але володіючи приємною зовнішністю, 25-річна уродженка одного з регіонів України організувала у найманій квартирі онлайн-порностудію. За допомогою відеообладнання та комп'ютерної техніки заповзятлива красуня на замовлення іноземних клієнтів віртуально виконувала їх еротичні забаганки, які транслювалися замовникам в онлайн-режимі.

Послуги жінки коштували заокеанським клієнтам два-три американських долари за хвилину і приносили їй за місяць від двох до трьох тисяч доларів США.

Подібні дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією порнографічних предметів, кіно- та відеопродукції, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, засобів їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування. Досудове слідство триває.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса