Посол ЄС розповів про цілі свого візиту до Одеси

Сьогодні, 23 жовтня, в Одесі з робочим візитом перебуває посол Європейського Союзу в Україні Хьюго Мінгареллі

Depo.
23 жовтня 2017 19:09
ФОТО: depo.ua

Посол відвідав економічний університет та порт, а також у його провів зустріч з бізнесменами та головою Одеської ОДА Максимом Степановим. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Пушкінську".

За словами Хьюго Мінгареллі, це його перший візит в Одеську область у якості посла. Одна з цілей візиту, за його словами, підтримка суверенітету України, а також показати підтримку з боку ЄС і процесу реформування.

"Ми хочемо поліпшити і розширити співпрацю в усіх цих напрямках. Одеська область має великий вплив на ЄС. Ми раді бути тут і підтримувати процес модернізації регіону", - сказав він.

Голова ОДА подякував послу за підтримку. Під час зустрічі, яка проходила без представників ЗМІ, Степанов і Мінгареллі обговорили підтримку в сфері боротьби з корупцією, децентралізації, підтримки місцевих громад, малого і середнього бізнесу.

"Питання євроінтеграції вирішуються не тільки Києві. Це питання, яке відбувається в загальному в нашій країні ", - зазначив Степанов.

Завтра Мінгареллі зустрінеться з представниками громадськості. За його словами, в нашій країні вона особлива і активна. Буде візит в компанії, щоб зрозуміти бізнес клімат.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса