Порт під Одесою отримав нового керівника

Начальником Чорноморської філії ДП "АМПУ" призначений Олександр Басюк

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Чорноморську філію ДП "Адміністрація морських портів України".

З 3 лютого Олександр Басюк приступив до виконання обов'язків начальника Адміністрації морського порту Чорноморськ. Відповідний наказ Міністерства інфраструктури України підписаний 31 січня.

"Олександр Григорович добре відомий в галузі, має заслужений авторитет справжнього професіонала, практичний досвід роботи на державних керівних посадах та у якості першого керівника підприємств морського транспорту", – наголосив в. о. голови ДП "АМПУ" Олександр Голодницький. 

"Досягнення, права та соціальні гарантії трудового колективу – це для мене непорушні стовпи. Упевнений, що завдяки злагодженій командній роботі і конструктивному діалогу, в тому числі і з профспілками, ми виконаємо завдання, поставлені перед нами міністерством інфраструктури, та забезпечимо сталий розвиток морського порту Чорноморськ", – зазначив Олександр Басюк.

Довідка:
Олександр Басюк має чотири вищі освіти: Одеське вище артилерійське командне училище (1993). Одеська державна юридична академія (2000), Одеський національний морський університет (2004), Одеський національний економічний університет (2015) та ступінь магістра із бізнес-адміністрування. Свій професійний шлях в морській галузі розпочав у 2006 році на посаді заступника начальника юридичного відділу Херсонського морського торговельного порту та пройшов його до заступника начальника порту з юридичної і договірної роботи. З 2012 року працював на керівних посадах ДП "Спеціалізований морський порт "Октябрьск". З 2016 по червень 2019 року обіймав посади: заступника директора Департаменту морського та річкового транспорту – начальника відділу морського транспорту, заступника директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту – начальника відділу формування нормативно-правової бази у сфері морського та річкового транспорту, директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту.
З червня 2019 року –  генеральний директор Директорату морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України.
 

Фото: Чорноморська філія ДП "Адміністрація морських портів України"

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"