Порошенко розповів на молебні під Одесою, чого потребує нова українська церква

Перебуваючи у Свято-Успенському храмі у селі Мирне на Одещині президент України заявив, що процес створення єдиної церкви ще не завершився

За словами Петра Порошенко, зараз ПЦУ потребує ще більше молитв, добра та любові, повідомляє Depo.Одеса.

Після молебну на Одещині глава держави подякував за створення Помісної церкви України, крім Вселенського Патріарха, Патріарха Філарета, який теж був присутній на молитві.

"Питання створення церкви він поставив набагато вище, ніж особисту долю - українці мають про це пам'ятати. Дякую митрополиту Макарію, владиці Симеону та ієрархам за мудрі рішення", - подякував духовенству Порошенко.

За його словами, свято Різдва у 2019 році буде дуже особливим – Україна повинна отримати томос. "Святвечір 6 січня назавжди увійде в історію нашої держави, як увійшла і дата 15 грудня, коли була створена Автокефальна Православна Церква України", - заявив Порошенко.

У свою чергу, Патріарх Філарет наголосив на єдності. "Треба єдність, якщо ми будемо єдиними, то об'єднаємо і все православ'я. Без допомоги ми б не змогли це зробити. Але і держава не може без нас. Ми повинні разом боротись за об'єднання. Але йти цим шляхом тільки у дусі любові".

Порошенко також згадав, що у процесі створення нової церкви, ситуація часто "заходила у глухий кут". На його думку, "без Божої допомоги нічого не могло відбутися".

Після молитви та промов усі присутні заспівали "Многая літа".

Нагадаємо, сьогодні на Одещині президент України Петро Порошенко відкрив оновлений пункт пропуску "Паланка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса