Пораненого поліцейського перевели з реанімації до хірургії
Його стан оцінюється спеціалістами як стабільній
- Одеса
-
29 січня 2018 12:45
В Одесі пораненого поліцейсього Дмитра Литвинюка переведено з реанімаціїї до хірургічного відділення. Як передає Depo Одеса, про це у Facebook повідомив віце-мер Андрій Котляр.
Його стан оцінюється спеціалістами як стабільній, але для цього медикам міської клінічної лікарні №1, більш відомою в Одесі як "єврейська лікарня", знадобилося докласти титанічних зусиль.
Читайте також: В Одесі лікарі б'ються за життя пораненого поліцейського
Множинні вогнепальні поранення грудної клітини та живота, правобічний гемоторакс, поранення печінки, поранення тонкої кишки, гематома заочеревинного простору зліва, кровотеча у черевну порожнину, наскрізне вогнепальне поранення лівого передпліччя, геморагічний шок 4 ступеню.
Дивлячись на цей список тяжко уявити, що це діагноз однієї людини, але саме в такому стані до операційного блоку МКЛ№1 поступив Дмитро Літвінюк - співробітник Приморського відділу поліції, який постраждав у наслідок стрілянини на вул. Новосельского 19 січня.
"За ці 10 днів 8 лікарів провели первинну хірургічну обробку ран грудної клітини та ревізію. Дренування плевральної порожнини справа, лапаротомію, резекцію ділянки тонкої кишки, анастамоз бік у бік, ушивання рани печінки, дренування черевної порожнини і подпечіночного простору, первинну хірургічну обробку ран лівого передпліччя та накладення апарату зовнішньої фіксації кісток лівого передпліччя. Тільки на 4 добу вдалося видалити кулю з правої надключичної області, а наступного дня ще одну кулю було вилучено з переднього відділу грудини", - повідомив Котляр.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:57"УЗ" запустить до Великодня додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 15:35В Україні йде сніг, а в Карпатах покрив подекуди сягає 30 см (ФОТО,ВІДЕО) ФОТО Відео
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 21:01Пʼятеро осіб отримали підозри за постачання неякісного меду військовим
- 09:34 Повітряні сили збили 41 із 74 ворожих дронів: Наслідки атаки фіксують у трьох областях
- 12:55На Одещині викрили правоохоронця, що допомагав ухилянтам тікати до Придністров'я
- 09:31Росармія з шести напрямків запустила цієї ночі 111 дронів та одну ракету по Україні
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 12:42Прикордонники затримали одеситку, що намагалася вивезти з країни 8 військовозобов'язаних чоловіків
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 16:05На Львівщині знайшли мертвою зниклу 16-річну одеситку
- 11:19В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у квітні
- 11:07В Одесі засудили до 5 років за ґратами поліцейську, що чекала на окупантів та руський мир
- 12:13Готувала ракетний удар по базі морпіхів ЗСУ: В Одесі затримали агентку росіян
- 18:45 На Одещині підірвали відділок поліції: загинула жінка Відео
- 15:50Ще 40 нових камер автофіксації швидкості: На яких дорогах контролюватимуть автівки
- 09:58 Росія вночі запустила по Україні майже 150 дронів, з них 122 - ударних