Понад 580 одеситів отримали браслети з QR-кодом для екстреної допомоги

Проект "Використання QR-коду для ідентифікації людей, які потребують допомоги" став одним із переможців Громадського бюджету-2019
 

Понад 580 одеситів отримали браслети з Q…

Ідентифікаційні браслети з QR-кодом вже отримали 588 одеситів. ID -браслети призначені, насамперед, для людей із зони ризику: людей похилого віку, з проблемами серцево-судинної системи, хворих на діабет, з порушенням пам’яті та інші. Про це повідомляє Depo. Одеса з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Персоналізація браслета здійснюється на прохання самої людини, у якої виникла необхідність у володінні таким браслетом. Його виготовленням може займатися соціальний працівник, лікар, ви або ваш родич.

Людина отримує браслет з QR-кодом, який необхідно відсканувати за допомогою смартфону. На відкритій вебсторінці потрібно заповнити форму (вказати всю необхідну інформацію про себе, яка стане у нагоді під час надання допомоги).
У форму можно прикріпити фото, ввести та ім’я людини, дату народження, адресу проживання, групу крові, інформацію про хвороби, алергії, медичні показання і рекомендації при наданні екстреної допомоги, медичні протипоказання, контакти лікарів, близьких людей і родичів.

Інформація про особу, яка може бути збережена і використана надалі при скануванні мітки у вигляді QR-коду, не обмежена.
У разі виявлення такого браслету на людині, яка знаходиться у безпорадному стані, необхідно за допомогою смартфону відсканувати QR-код, щоб побачити необхідну інформацію про носія браслету, перелік необхідних дій, у разі наявності хвороби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"