ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полковник Служби безпеки України співпрацював з терористичною організацією "ДНР"

Військова прокуратура та СБУ викрило полковника СБУ за співпрацю з "сепаратистами ДНР"
Depo.
11 серпня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua
Полковник Служби безпеки України співпрацював з терористичною організацією "ДНР"
Полковник Служби безпеки України співпрацював з терористичною організацією "ДНР"

Військовою прокуратурою Південного регіону України спільно з Управлінням внутрішньої безпеки СБУ викрито полковника СБУ, який сприяв діяльності терористичної організації "ДНР", пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Військової прокуратури Південного регіону України.

Встановлено, що ця службова особа за грошову винагороду здійснювала збирання та передачу представникам псевдо спецслужби "МДБ ДНР" відомостей з обмеженим доступом - інформації щодо оперативно-службової діяльності СБУ під час проведення антитерористичної операції, кримінальних проваджень, що знаходяться у слідчому відділі регіонального органу СБУ, персональних даних співробітників Служби тощо.

У ході спецоперації полковника, а також кур'єра, який забезпечував його зв'язок з кураторами із «МДБ ДНР», затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

У офіцера вилучено 40 тис дол США готівкою, а також електронні носії зі службовою інформацією, які він намагався передати терористам.

Наразі до суду направлено клопотання про обрання цим злочинцям запобіжного заходу - тримання під вартою.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.