ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Події 2 травня в Одесі мало б розслідувати Національне бюро розслідувань, - МВС

Цю справу повинен був проводити незалежний орган – Національне бюро розслідувань, якого в Україні немає, і цим займалася міліція
Depo.
7 листопада 2015 13:18
ФОТО: depo.ua
Події 2 травня в Одесі мало б розслідувати Національне бюро розслідувань, - МВС
Події 2 травня в Одесі мало б розслідувати Національне бюро розслідувань, - МВС

У міністерстві внутрішніх справ взяли до уваги зауваження консультативної групи ради Європи з розслідування подій в Одесі 2 травня 2014 року. Його повинен був проводити незалежний орган – Національне бюро розслідувань, якого в Україні немає, і цим займалася міліція, пише Depo.Одеса з посиланням на "112 Україна".

"Ми беремо до уваги висновки консультативної дорадчої групи ради Європи, і без того розуміємо, що працювати міліції є над чим", – заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

"Частина проблем є об'єктивними проблемами, наприклад, там одне із зауважень (консультативної групи ради Європи, – ред.) було, що міліція займається цим розслідуванням, а не незалежний орган. Незалежного органу, на жаль, не створено в Україні – це Національне бюро розслідувань, яке повинно було б займатися такими резонансними справами. Тому сьогодні законодавче поле визначає, що подібними речами повинна займатися міліція. Ми розуміємо, що недостатньо правильно займалася цим місцева, наприклад, міліція", – сказав Варченко.

Також Варченко додав, що з початку розслідування події були залучені 104 слідчих, зараз проведено понад 350 експертиз.

Нагадаємо, що у Раді Європи заявили про провал розслідування одеської трагедії 2 травня.

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.