Підозрюваного у контрабанді екс-співробітника Одеської митниці заарештували на два місяці

Екс-співробітника Одеської митниці Дениса Амінаєва можуть відпустити під заставу у 30 мільйонів гривень

Шевченківский райсуд Києва виніс рішення про затримання на 60 діб колишнього працівника Одеської митниці Дениса Амінєва, якого підозрюють у контрабанді, з правом внесення застави у 30 мільйонів гривень. Як передає Depo.Одеса, про це у Facebook повідомила прес-секретар Державної фіскальної служби Наталя Нєпряхіна.

На данний час слідчим управлінням фінансових розслідувань ОВПП ДФС проводиться досудове слідство у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом привласнення арештованих товарно-матеріальних цінностей.

"Йдеться про контейнери з нерозмитненим товаром орієнтовної вартістю 154 мільйони гривень, якi у серединi червня були заарештованi як речовi докази", - повідомила Нєпряхіна.

Вилучені під час слідства відеозаписи з камер спостереження та покази свідків встановлено причетність Амінєва до привласнення арештованого товару, що був вивезений вантажним транспортом під виглядом переміщення на інший склад.

"Важливо! Ніхто із співробітників Одеської митниці, як писали ЗМІ, не затриманий. Причетність групи митників до діяльності Амінєва навіть не розглядається", - додала прес-секретар ДФС.

Нагадаємо, що ДФС затримала екс-працівника Одеської митниці, причетного до контрабанди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса