ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під вікнами Саакашвілі активісти розгорнули мітинг проти Гайдар

Вимога єдина - звільнити Марію Гайдар
Depo.
22 квітня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua
Під вікнами Саакашвілі активісти розгорнули мітинг проти Гайдар
Під вікнами Саакашвілі активісти розгорнули мітинг проти Гайдар

Сьогодні біля стін ОДА зібралися громадські активісти з вимогою звільнення Марії Гайдар з посади заступника одеського губернатора, пише Depo.Одеса з посиланням на "Южный курьер".

На мітингу поки присутні сім громадських активістів. Вони вимагають звільнити Гайдар з поста відповідальної за медицину і соцполітику зама губернатора і провести конкурс на заміщення цієї посади.

Як повідомляє один з організаторів протестної акції Наталя Кручиніна, Марія Гайдар не виконує своїх обов'язків і це призводить до розвалу двох департаментів облдержадміністрації.

"У сухому залишку практично розвалені два департаменти соціального захисту та охорони здоров'я, від нормальної роботи яких безпосередньо залежать тисячі людей (в основному незахищені верстви населення)", - написала активістка на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За словами активістки, мова йде також про відсутність виплат незахищеним категоріям населення і учасникам бойових дій на сході України.

"З жовтня місяця в області заморожені виплати сім'ям загиблих, інвалідам, дітям (батько яких в зоні АТО). Провалено санаторно-курортне лікування, до сих пір незрозуміло, як і де область буде оздоровлювати дітей учасників АТО. Через" професійну"роботу учасники АТО позбавлені зубопротезування, не мають можливості реалізувати своє право на безкоштовні медикаменти", - підкреслила Наталія Кручиніна.

Представниця переконана, що призначення Марії Гайдар пояснюється не її професійними якостями, а політичними мотивами.

"В обладміністрації вважають, що політична складова присутності Гайдар важливіше проблем незахищених верств населення області", - пояснила Наталія.

Біля будівлі облдержадміністрації громадських охороняє громадянське формування "Лівий берег", відоме своєю участю в ряді сумнівних акцій.

Під вікнами Саакашвілі активісти розгорнули мітинг проти Гайдар - фото 1

Під вікнами Саакашвілі активісти розгорнули мітинг проти Гайдар - фото 2

Під вікнами Саакашвілі активісти розгорнули мітинг проти Гайдар - фото 3

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса