ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Петиція на підтримку прем'єрства Саакашвілі набрала більше 25 тисяч голосів

Петиція на сайті Президента про призначення голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі прем'єром набрала більше 25 тисяч голосів
Depo.
8 вересня 2015 09:21
ФОТО: depo.ua
Петиція на підтримку прем
Петиція на підтримку прем'єрства Саакашвілі набрала більше 25 тисяч голосів

Електронна петиція на сайті Президента України про призначення голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі прем'єр-міністром набрала більше, ніж 25 тисяч голосів, пише Depo.Одеса.

Збір підписів почався 1 вересня 2015. На сайті Президента петицію зареєстрував якийсь Віталій Бігун. У тексті петиції йдеться: "Вимога призначити М.Саакашвілі прем'єр-міністром України. Нехай людина проведе нарешті в Україні реформи. Досить терпіти корупцію і затягування реформ".

Відзначимо, петиція про призначення Саакашвілі прем'єром України - третя за популярністю і кількістю набраних голосів. На першому - петиція з вимогою "Законодавчо затвердити право громадян України на захист" (майже 35 тисяч голосів), на другому - "Скасування розмитнення та акцизного податку на імпортні автомобілі" (32, 5 тисячі голосів).

За даними офіційного інтернет-представництва Президента України, інформація про початок розгляду електронної петиції, яка у встановлений термін набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, обнародується в розділі електронних петицій на сторінці "На розгляді" не пізніше ніж через три робочих дні після вступу необхідної кількості підписів на її підтримку.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президенту України, публічно оголошується Президентом України на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

У разі визнання доцільним викладені в електронній петиції пропозиції можуть бути реалізовані Президентом України шляхом прийняття з питань, віднесених до його компетенції, відповідного рішення. Главою держави за результатами розгляду електронної петиції можуть розглядатися і вноситися в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на вирішення поставлених в петиції питань.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.