Перевірка Балтського суду виявила низку порушень

Балтський районний суд Одеської області не в повній мірі забезпечує конституційні права звинувачених

Перевірка Балтського суду виявила низку…
Фото: Представник Уповноваженого ВР з прав людини у Південних областях

Про це йдеться у звіті представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Південних областях Олександра Остапенка, повідмодяє кореспондент Depo.Одеса.  

Під час візиту було встановено, що Балтський районний суд є частково доступною для маломобільних груп населення. Вхід обладнаний пологим пандусом, що відповідає державним будівельним нормам та може забезпечити самостійний рух людей, які користуються інвалідними візками. Однак технічні умови приміщення суду не пристосовані для переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення на другий поверх та в підвальні приміщення, в яких знаходяться зали судових засідань.

Крім того, моніторингова група виявила ряд порушень та недоліків щодо дотримання прав підсудних та засуджених. Так, приміщення Балтського районного суду Одеської області не в повній мірі відповідає вимогам нормативних актів, які регулюють порядок конвоювання підсудних та нормам необхідної площі, відсутня кімната для працівників конвою, не створено умови для забезпечення санітарно-гігієнічних потреб підсудних (засуджених) та роздільного перебування в ній чоловіків та жінок.

Нагадаємо, в Одеському СІЗО порушують права ув'язнених.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"