Свято світла, філософська кава та концерт у музеї: Як провести передсвятковий вікенд в Одесі

В Одесі вже розпочалися різдвяні та новорічні святкування, відкрилася головна ялинка міста, а вітрини та декор на вулицях додають святкового настрою, тому сидіти вдома немає сенсу

Вихідними можна пройтися погуляти до ялинок, які встановили у різних районах Одеси, у парки та сквери, а можна просто дорогою на якийсь захід помилуватися красою, яку створили напередодні свят у місті. Depo.Одеса підготував невеличку добірку подій, які можуть зацікавити тих, хто не звик проводити вікенд перед ноутбуком або на дивані.

22 грудня, субота

Різдвяний концерт

У музеях не тільки можна милуватися експонатами та слухати лекції: концерт для гарного настрою організовують у Музеї західного та східного мистецтва. В залах лунатимуть мелодії, створені у ХІХ-ХХІ століттях Вагнером, Бізе, Брамсом, Блантером та іншими відомими композиторами. Виконуватимуть твори класиків в італійській залі лауреати міжнародних конкурсів.

Коли: 15:30

Де: Музей західного та східного мистецтва, вул. Пушкінська, 9

Вартість: учні та пенсіонери - 30 грн, загальний квиток - 70 грн.

Вечора на хуторі поблизу Диканьки

Щоб дізнатися, у яких інтер'єрах виховувалися Микола Гоголь, Михайло Коцюбинський та інші люди з їхнього кола, не доведеться десь далеко їхати. В Одеському художньому музеї зроблять невеличкий екскурс у минуле та розкажуть про садиби українських поміщиків Лівобережної України. Розповідь про це проведе дослідник історії українського дизайну Дмитро Сикорський.

Коли: 14:00

Де: Одеський художній музей, вул. Софієвська, 5-а

Вартість: загальний квиток - 70 грн, пільговий - 35 грн

23 грудня, неділя

Odessa Light Fest

Будівля одеської мерії у цей день засяє різнокольоровими картинками. У місті розпочнеться третій річний Odessa Light Fest. Організатори обіцяють, що протягом трьох днів Одеса перетворится у найяскравіше місто країни. А створюватимуть красу митці з України,Франції, Бразилії, Іспанії, Білорусі, Італії та інших країн. В перший день фестиваля на одеситів та гостей міста чекає відкриття свята світла, мультимедійна шоу-постанова "Дерижер ствітла".

Коли: 18:00

Де: Думська площа

Вартість: Безкоштовно

Передноворічні гуляння у Літньому

Організатори запрошують до Літнього театру великих та маленьких одеситів та гостей міста на святкові заходи. Тут планують створити фотовиставку дитячих малюнків, яскраві фотозони, відкрити резиденцію Святого Миколая та багато іншого.

Коли: 11:00, 15:00

Де: Літній театр біля Міського саду, вул. Преображенська, 24

Вартість: Безкоштовно

Кава з філософом

Не зовсім святковий захід, без галасу та метушні, проте може бути цікавим. Одеситам пропонують поміркувати або подискутувати на тему самоіндифікації. На зустріч з містянами прийде філософ, кандидат філософських наук Наталія Чекан.

Коли: 10:00

Де: 4City, Канатна, 27/1

Необхідна попередня реєстрація

Передноворічне чаювання

Ще один захід на ці вихідні підготував Одеський художній музей, який пропонує поспілкуватися на тему традиції новорічної ялинки в Одесі, випити чаю у справжніх китайських традиціях, поласувати смаколиками, а наостанок зробити світлину біля справжньої музейної ялинки.

Коли: 11:00

Де: Одеський художній музей, вул. Софієвська, 5-а

Вартість: загальний квиток - 70 грн, пільговий - 35 грн

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса