ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Партійний список мера Одеси складається із бізнесменів і чиновників

До партії Генадія Труханова потрапити не так легко
Depo.
24 вересня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
Партійний список мера Одеси складається із бізнесменів і чиновників
Партійний список мера Одеси складається із бізнесменів і чиновників

Одеська міська виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від Одеської міської організації політичної партії "Довіряй ділам", пише Depo.Одеса з посиланням на "Opora.ua".

Список, що опубліковали на офіційному сайті Одеської міської ради, пропонує ознайомитися з 65 кандидатfvb у депутати.

У міській раді буде 64 депутати, в той час як зараз ця цифра - 120. Перше місце у списку посів чинний міський голова Геннадій Труханов, він також зареєстрований кандидатом на посаду міського голови.

Очевидно, що партія розраховує на його перемогу у мерських виборах, залучивши до списку на одного кандидата більше, ніж округів.

Цікавою є і наступна тенденція - найбільшу частку (понад 44%) у списку посідають бізнесмени. Однак 100% достовірністю ця цифра все ж не володіє. Аналізуючи списки далі, стає зрозуміло, щоблизько 16% кандидатів є чиновниками або головами комунальних підприємств.

У списку значиться секретар міської ради Олег Бриндак, голова Малиновської райадміністрації Одеси Євген Омельчук, т.в.о. голови Суворовської райадміністрації Одеси Олександр Александрочкін, заступник начальника Державної служби з лікарських засобів в Одеській області Марат Корольов.

Директори шкіл та завідувачі одеських дитсадків присутні у списку у рівній кількості. Серед них також присутні громадські діячі і безробітні (біля 7% кожна група). Інші 6% списку займають головні лікарі одеських медичних закладів.Також не обійшли увагою юристів, журналістів і співробітників банківських установ.

Чинні депутати міської ради складають третину списку. Вони насамперед є членами фракції партії "Довіряй ділам": Олег Дудник, Юрій Шумахер, Олександр Шеремет, Левон Нікогосян, Андрій Терновський, Олександр Матвеєв, Марат Корольов, Ірина Куценко, Олег Етнарович, Олександр Іваницький, Денис Балух, Людмила Варавва, Олег Гоцуляк, Герман Коган, Павло Вугельман, Ірина Головатюк-Юзефпольська, Сергій Страшний, Дмитро Танцюра, Олег Совік, Євген Омельчук, Дмитро Кот, Марина Клюєва.Крім того, від партії "Довіряй ділам" вирішили балотіватися відомі бізнесмени - брати Юрій та В'ячеслав Круки. Брати зараз також є депутатами міськради та входять до складу фракції "Зелена Одеса".

Двоє чинних радників міського голови - Олена Павлова та Сергій Дубенко також присутні серед кандидатів. Сергій Дубенко, нагадаємо, нещодавно також очолив комунальне підприємство "Одестранспарксервіс". Громадський діяч Єгор Прокопчук, який на минулих виборах балотувався від партії "Народний фронт", здивував свою особою спостерігачів.

Ще одна сумнівна особа - нинішній депутат і голова постійної комісії з комунальної власності Олександр Матвеєв. Правоохоронні органи підозрюють його у сприянні отримання приміщень в оренду фірмою, яка належить його близьким родичам. Він в свою чергу запевняє, що не порушував закону.

Серед лишившихся - син відомого бізнесмена Дмитра Іоргачева (генеральний директор ПАТ "Одескабель") - Вадим. Статки Іоргачева-старшого оцінюються приблизно у 10-12 млн доларів США за даними "Форбс".

Команда, що зібралася у переліку одночасно і дивує і ні. Лишається лише спостерігати за розвитком подій та за обіцянками, які, без сумнівів, пролунають від кожного з кандидатів. 

Більше актуальних політичних новин можна знайти на Depo.Одеса