ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Озеро Сасик повернуть морю

Руйнувати дамбу не планують
Depo.
13 серпня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua
Озеро Сасик повернуть морю
Озеро Сасик повернуть морю

Після багаторічних суперечок і роздумів науковці та представники влади визначили, якою буде подальша доля озера Сасик, пише Depo.Одеса.

Сумніві щодо необхідності такого єдання не виникло ні в кого. Приводом для суперечок стало лише те, яким чином це зробити - знищити побудовану в радянські часи дамбу або знайти менш руйнівний варіант. Але компроміс все ж було знайдено.

Робоча група з вивчення проблем озера Сасик була створена у березні цього року. До неї увійшли представники місцевого самоврядування, вчені- екологи та прості громадяни. Очолив групу голова Одеської облради Михайло Шмушкович.

Проблема озера Сасик давно вже має не тільки екологічне, економічне і соціальне, а й політичне значення. На засіданні групи було прийняте рішення про внесення проекту рішення "Про відновлення екосистеми морського лиману Сасик та реабілітації прилеглих територій" до порядку денного наступної сесії облради.
Запропонований проект рішення передбачає поновлення екосистеми лиману шляхом будівництва з'єднувального каналу Сасик-Чорне море.

Вже на наступній сесії депутатам Одеської облради пропонується доручити обласної державної адміністрації розробити початковий етап проекту до 31 грудня 2015 го року, а також врахувати цей пункт при внесенні змін до обласного бюджету.

Більше цікавих та актуальних новин з життя Одещини можна знайти на Depo.Одеса.