ОПЗ відмовився працювати з компанією Коломойського

Наглядова рада ПАТ "Одеський припортовий завод" прийняла екстрене рішення про скасування результатів конкурсу з відбору давальця

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу ОПЗ.

"Причиною є неконкурентні дії учасника конкурсу в особі ПрАТ "ВК "Укрнафтобуріння"", яка надала значно завищену, економічно необґрунтовану та ризикову цінову пропозицію, згідно з якою процес виробництва аміаку і карбаміду є нерентабельним для компанії. При запропонованій компанією "Укрнафтобуріння" ціні у $77 за тонну карбаміду і $39,5 за тонну аміаку неможливо забезпечувати беззбиткову бізнес-модель", – зазначили у пресслужбі ОПЗ.

На ОПЗ пояснили, що у сліжбовій записці Управління економічної безпеки Фонду державного майна України, повідомлялося, що завищена цінова пропозиція створювала ризик невиконання давальцем власних контрактних зобов’язань, наслідком чого були б регулярні зупинки виробничого процесу на Одеському припортовому заводі.

"Наглядова рада ОПЗ вбачає у таких діях власників компанії "Укрнафтобуріння" прагнення отримати важелі управління Одеським припортовим заводом і взяти його під свій контроль, внаслідок чого будуть повернуті корупційні схеми на завод, знижена його ринкова вартість і створені передумови для переходу ОПЗ у приватні руки за безцінь", – розповіли у пресслужбі та додали, що Фонд держмайна підтримав рішення Наглядової ради ОПЗ.

В ОПЗ стверджують, що скасування результатів конкурсу з відбору давальця не вплине на виробничу діяльність заводу.

"ОПЗ готовий співпрацювати з компанією-постачальником газу, яка запропонує реалістичний бізнес-план на взаємовигідних умовах для усіх зацікавлених сторін – давальця, держави, ОПЗ і його трудового колективу, громади Одеської області. Зі свого боку ОПЗ забезпечить усі умови для стабільної роботи компанії-давальця після проведення нового конкурсу. Скасування результатів конкурсу з відбору давальця для Одеського припортового заводу не вплине на виробничу діяльність підприємства", — зазначив в.о. голови правління – директора АТ "ОПЗ" Микола Синиця.

Деталі проведення нового конкурсу обіцяють повідомити згодом.

Зазначимо, що компанію "Укрнафтобуріння" пов'язують з Ігорем Коломойським, Віталієм Хомутинніком та Павлом Фуксом. 

Нагадаємо, у конкурсі по відбору постачальника давальницької сировини для ОПЗ брали участь вісім компаній.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"