Охорона російської імператриці обійдеться Одесі у понад 1,5 мільйона

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради планує укласти угоду про охорону пам'ятника "Засновникам міста", центральне місце в якому посідає скульптура російської імператриці Катерини II з управлінням поліції охорони в Одеській області

Охорона російської імператриці обійдетьс…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Ізбірком.

Управління скористалося можливістю провести переговорну процедуру, тому поліція охорони була єдиним учасником тендеру. 

Працівники одеської міськради аргументували таке рішення постановою Кабінету міністрів України, згідно з якою предмети державної частини музейного фонду обов'язково повинні охороняти підрозділи Державної служби охорони МВС (нині це поліція охорони).

Такими предметами, як відомо, є чотири фігури фаворитів цариці, які перебувають на балансі музею Блещунова. Вони залишилися від першого пам’ятника, знищеного більшовиками.

Охорона пам'ятника у 2020 році буде коштувати бюджету міста 1 мільйон 539,5 тисяч гривень.

Попередні тендери також проводилися за переговорною процедурою. У позаминулому році охорона скульптурної композиції коштувала 1  мільйон 303,4 тисячі гривень, а у 2017 році – 738 тисяч гривень.   

Нагадаємо, у 2018 році Одеський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу громадської організації "Січ" про перенесення пам'ятника Потьомкінцям на місце пам'ятника "Засновникам Одеси".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"