Одного із фігурантів "справи Труханова" заарештували з правом на заставу

Петро Загодиренко може вийти під заставу у 5,2 млн грн

Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою Петру Загодиренку, який є фігурантом у справі про завдання збитків бюджету Одеси (справи Труханова). Як пише Depo.Одеса, про це у коментарі "РБК-Україна" повідомив прокурор Валентин Мусіяка.

"Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб (обрано щодо Загодиренка, - Ред)", - повідомив він. Також подана можливість внесення застави у розмірі 5,2 млн гривень. Також суд наклав забов'язання на обвинуваченого здати всі паспорти. Разом з тим, прокурор поки не знає, чи будуть оскаржувати дане рішення.

Загодиренко є фігурантом справи заводу "Краян". Мерія Одеси придбала у приватної структури будівлю, яка раніше належала ДП "Завод "Краян", за 185 млн гривень. Сама структура на початку 2016 року придбала будівлю на аукціоні за 11,5 млн гривень, а отримані від мерії кошти "продавець" спробував перерахувати фіктивній компанії, керівник якої знаходиться в зоні АТО. Зазначені будівлі на праві приватної власності належать ТОВ "Девелопмент еліт", кінцевим бенефіціаром фірми є викладач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Одеської національної юридичної академії Загодиренко.

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого,суд також обрав запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову, якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів.

Depo.Одеса веде хроніку стосовно подій навколо справи Труханова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд