ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеську міліцію повністю розпускають

Лорткіпанідзе теж не уникне звільнення
Depo.
5 листопада 2015 13:19
ФОТО: depo.ua
Одеську міліцію повністю розпускають
Одеську міліцію повністю розпускають

Одеську міліцію повністю розпускають, пише Depo.Одеса з посиланням на сайт "048.ua".

Одеська міліція з завтрашнього дня буде звільнена у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про Національну поліцію".

В даний момент готуються накази на звільнення всього особового складу, у тому числі керівництва облУВС.

У прес-службі міліції розповіли, що Гіоргі Лорткіпанідзе сьогодні знаходиться в Міністерстві. Завтра вранці буде проведено нараду для одеських міліціонерів, а також відбудеться відеоконференція, на якій оголосять процедуру розпуску кадрів і подальші дії сил МВС.

У свою чергу, міністр Арсен Аваков запевнив: частина діючих співробітників міліції будуть призначені "тимчасово виконуючими обов'язки" на посаді у відповідних органах Національної поліції.

"Допущені до атестації в Національну поліцію будуть ті, хто рапортом висловив бажання служити в Національній поліції, і щодо яких немає претензій з боку служби внутрішньої безпеки", - констатував міністр.

Автоматично перейдуть в Національну поліцію тільки раніше пройшли конкурс співробітники Нової патрульної поліції Києва, Одеси, Львова та Харкова та Департаменту патрульної поліції МВС.

"Ніхто інший не перейде в Національну поліцію автоматично , - підкреслив Аваков. - Кожен співробітник буде зобов'язаний пройти відповідний атестаційний конкурс для підтвердження професійної і моральної готовності до служби в Національній поліції України. Нову поліцейську форму зможуть отримати тільки ті співробітники , які успішно пройшли всі етапи атестаційного конкурсу".

Більше актуальних новин з життя міста можна знайти на Depo.Одеса.