ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеського воєнкома-хабарника та єго спільників не судитимуть в Дніпропетровську

Вищій суд України відхилив прохання військової прокуратури про розгляд справи воєнкома-хабарника та його спільників в Дніпропетровському суді
Depo.
14 серпня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua
Одеського воєнкома-хабарника та єго спільників не судитимуть в Дніпропетровську
Одеського воєнкома-хабарника та єго спільників не судитимуть в ДніпропетровськуСуд у справі воєнкома Одеської області Юрія Піскуна, який разом з подільниками організував корупційну схему з видачі незаконних документів призовниками, заборонили проводити в Дніпропетровську, пише Depo.Одеса з посиланнм на "368медіа".

Справу передали до суду ще в липні, але до його розгляду ще не перейшли, тому Піскун і два його спільника, яких затримали на хабарі, знаходяться в Дніпропетровському СІЗО. Сам же горе-воєнком зумів роздобути собі медичний висновок про те, що він ось уже 14 років страждає на діабет в серйозній формі, хворий катарактою і навіть гангреною. "Бойовий" офіцер навіть потрапив до місцевої лікарні, де його підключили до інсулінової помпи.

Військова прокуратура, справедливо припускаючи, що в Одесі корупціонера судити не можна через його високого становища, а також тривалої роботи на керівних постах в органах влади, звернули до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з клопотанням перенести розгляд справи до Дніпропетровська.

Проте суд не знайшов у проханні прокурора вагомих доводів для такого рішення і виніс ухвалу про відмову. Таким чином, корупціонерів будуть привозити на засідання суду в Одесу. Судити Піскуна вирішили в Приморському районному суді. 

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.