Одеський віцемер залишиться вихідними у СІЗО
Заставу за віцемера Олега Бриндака, фігуранта так званої "справи Галантерніка", не внесли – чиновник залишиться на вихідні у СІЗО
- Одеса
-
24 грудня 2021 14:17

За заступника міського голови Одеси Олега Бриндака не внесли заставу у розмірі 24,9 мільйона гривень.
Віцемер проведе вихідні у слідчому ізоляторі, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на кореспондента Центру публічних розслідувань.
Посилаючись на власні джерела в НАБУ, кореспондент ЦПР повідомив, що НАБУ із слідчого ізолятора мають повідомити про внесення застави, але наразі такої інформації немає.
Зазначається, що адвокати Бриндака оскаржили тримання під вартою з альтернативою у 24,9 мільйона гривень застави. Деякі ЗМІ та телеграм-канали повідомили, що гроші соратники віцемера вже знайшли і Бриндак може вийти з СІЗО сьогодні. Однак в НАБУ інформують: "Можливо, це інформація про збір грошей, що все готово. Можливо, очікують апеляції".
Раніше повідомлялося, що суд заочно заарештував Галантерніка. Його вважають головою злочинного угруповання, до якого входив одеський мер і низка посадовців, включаючи Олега Бринлака. Угрупованню закидають завдання громаді збитків у понад 680 мільйонів гривень.
Нагадаємо, заставу за одеського мера, як фігуранта цієї ж справи, вніс олігарх Вадим Новинський. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід Олегу Бриндаку. До цього, аналогічне рішення було ухвалене щодо мера Одеси Геннадія Труханова.
До цього повідомлялося, що НАБУ розшукує "тіньового господаря Одеси". Ще раніше ВАКС обрав запобіжний захід екскерівнику одеського КП.
У жовтні одеського мера відпустили під заставу у понад 30 мільйонів. Також Труханова зобов'язали здати закордонні паспорти. Прокуратура вимагала для нього застави в 120 мільйонів або утримання під вартою. Труханов своєю чергою заявив, що 120 мільйонів в нього немає, і це знущання. Раніше одеський мер опублікував відео, в якому заявив, що його переслідування САП та НАБУ політично мотивоване.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 21:53На Одещині прикрили одразу три ухилянтські схеми ФОТО
- 18:33На Одещині матір побила однорічного сина, бо малюк плакав: дитина померла
- 08:23Росіяни вдарили дронами по Одесі. Що відомо ФОТО
- 21:21 Президент України в Одесі зустрівся з Генсеком НАТО: Про що говорили і домовлялися
- 11:56Вибухотехніки знищили дві морські міни, які винесло до узбережжя на Одещині ФОТО Відео
- 09:01Вночі ворог вдарив по лікарні в Одесі: Поранено 7 людей ФОТО
- 15:39До "Тузлівських лиманів" прилетіли фламінго (ФОТО) ФОТО
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:57"УЗ" запустить до Великодня додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 15:35В Україні йде сніг, а в Карпатах покрив подекуди сягає 30 см (ФОТО,ВІДЕО) ФОТО Відео
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 21:01Пʼятеро осіб отримали підозри за постачання неякісного меду військовим
- 09:34 Повітряні сили збили 41 із 74 ворожих дронів: Наслідки атаки фіксують у трьох областях
- 12:55На Одещині викрили правоохоронця, що допомагав ухилянтам тікати до Придністров'я
- 09:31Росармія з шести напрямків запустила цієї ночі 111 дронів та одну ракету по Україні
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію