Одеський спортсмен став чемпіоном Європи з карате серед молоді

Одеський спортсмен Ігор Лагунов став переможцем чемпіонату Європи з карате серед молоді, який проходив в Будапешті

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу відділення НОК України в Одеській області.

Загалом представники Одеської обласної федерації карате завоювали дві медалі на Євро-2020: одну золоту та бронзову.

У фіналі змагань в категорії "+84 кг" представник СК "Тигрьонок" Ігор Лагунов переміг Предрага Смоловича із Чорногорії з рахунком 3:0. Всі три очки Ігор набрав ударом рукою, причому два з них в останні 15 секунд бою.

А 15-річний одесит Ерік Рагозенко з ДЦ "Мауглі" став бронзовим призером Євро в категорії "до 57 кг" у змаганнях серед кадетів. Всього у збірної України дві золоті та чотири бронзові медалі з карате цього року. Наша команда займає 6-е місце в командному заліку.

Загалом на чемпіонаті Європи виступали 11 спортсменів Одеської обласної федерації карате.

Нагадаємо, одеська каратистка стала срібною призеркою міжнародного турніра.