Одеський моряк отримає престижну нагороду за порятунок судна після нападу піратів

Другого помічника капітана судна Anuket Amber одесита Михайла Миронюка запросять до штаб-квартири IMO у Лондоні для отримання заслуженої нагороди

Михайло Миронюк з представниками ПРМТУ, компанії Hansa Marine Management, МЗС України та НУ «ОМА»

Сьогодні, 19 липня, рішення про вручення нагороди нашим морякам було затверджено панеллю експертів, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Профспілки робітників морського транспорту України.

Завдяки клопотанню Профспілки, Михайло Миронюк отримає лист подяки Міжнародної морської організації за визнання його заслуг, а саме за лідерство і рішучість, проявлені після захоплення суднаAnuket Amber і викрадення піратами капітана і старшого помічника капітана. 

У прес-службі нагадали подробиці події. Екіпажу судна Anuket Amber зазнав нападу морських піратів у Нігерії. "Тоді після невдалої спроби захопити танкер пірати забрали в полон частину екіпажу. На борту залишилося лише два офіцера – український другий помічник капітана і другий механік з Латвії. Молодий українець Михайло Миронюк, який вперше пішов в рейс на цій посаді, дві доби самостійно вів судно, налагодив пошкоджений піратами зв'язок, зв'язувався з військовими, з владою, домовився з французьким військовим фрегатом, який далі супроводжував судно до бази судів, які працюють в Західній Африці", – розповіли у Профспілці.

Вручення нагород відбудеться 25 листопада, в перший день роботи Асамблеї IMO.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook