Одеський мер п’ять разів попався на "допомозі" кандидатам у нардепи

Протягом передвиборчої кампанії в Одесі ОПОРА зафіксувала щонайменше п'ять випадків присутності Одеського міського голови Геннадія Труханова на публічних заходах двох кандидатів у народні депутати

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Громадянської мережі ОПОРА.

У усіх випадках освіщення подій відбувалося на офіційному сайті Одеської міської ради в розділі "Новини міського голови" і проходилася в робочі дні.

Так, 16 липня Одеський міський голова разом з кандидатом-самовисуванцем в одномандатному виборчому окрузі №133 (Київський район Одеси) Дмитром Танцюрою, який є чинним депутатом Одеської міської ради від партії "Довіряй ділам", інспектували будівництво Будинку дитячої та юнацької творчості (територія ЗОШ №33).

У цей же день Геннадій Труханов разом з кандидатом-самовисуванцем в окрузі №135 (Приморський район Одеси) Сергієм Ківаловим брав участь у відкритті спортивного комплексу Національного університету "Одеська юридична академія" у районі 8-ї станції Великого Фонтану.

2 липня очільник міста разом з кандидатом-самовисуванцем Дмитром Танцюрою брав участь у відкритті нової виробничої лінії з виготовлення залізобетонних плит Куліндоровського індустріального концерну в Одесі.

І знову Труханов з Ківаловим брав участь у публічному заході, організованому з нагоди встановлення джерел альтернативної енергії в одному з гуртожитків Одеської юридичної академії.

1 липня Одеський міський голова і кандидат Дмитро Танцюра провели робочу нараду і проінспектували, як відбувається капітальний ремонт стадіону на території НВК "Гармонія" (гімназія №6) в Одесі.

В Одеській міській раді, у відповідь на запит ОПОРИ, заявили, що заходи 1 і 2 липня були офіційними робочими зустрічами міського голови.

"Оцінка публічних появ Одеського міського голови разом з кандидатами в народні депутати ускладнюється тим, що Одеський міський голова також є кандидатом в народні депутати в загальнодержавному виборчому окрузі в виборчим списку партії "Опозиційний блок". Наявність статусу кандидата в народні депутати не поширює на Одеського міського голову обмеження, передбачені п.3 ч.1 ст.47 Закону "Про вибори народних депутатів" щодо заборони участі у передвиборній агітації в робочий час посадових осіб органів місцевого самоврядування. У той же час при оцінці зазначених фактів важливо звернути увагу, що у передвиборний період Геннадій Труханов не брав участі в публічних заходах, організованих Сергієм Ківаловим з нагоди подій, пов'язаних з благоустроєм НУ "Одеська юридична академія". Депутат Одеської міської ради Дмитро Танцюра також не супроводжував Одеського міського голову під час його виїзних нарад на об'єктах розвитку міської інфраструктури", - зазначає координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook