Одеський госпіталь інвалідів ВВВ отримав кошти на нове обладнання

благодійний Фонд "Шлях добра" зібрав кошти на ремонт, відновлення та купівлю нового обладнання для Одеського госпіталю інвалідів ВВВ
Depo.
5 листопада 2015 15:27
ФОТО: depo.ua
Одеський госпіталь інвалідів ВВВ отримав кошти на нове обладнання
Одеський госпіталь інвалідів ВВВ отримав кошти на нове обладнання

Як написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" колишній в.о. Прем'єр-міністра України Сергій Арбузов, благодійний Фонд "Шлях добра" ініціював програму "Пам'ятаємо минуле", мета якої - збір коштів на ремонт, відновлення та купівлю нового обладнання для Одеського госпіталю інвалідів ВВВ, пише Depo.Одеса.

"Минуло трохи більше місяця і можна підбити перші підсумки. Силами небайдужих громадян були зібрані кошти та придбано дороге устаткування: промисловий харчоварильні котел, електрична плита і холодильник, а також було здійснено ремонт холодильного обладнання та морозильної камери. Госпіталь інвалідів ВВВ - унікальне і єдине у своєму роді медичний заклад подібного рівня. Щорічно тут проходять лікування більше 2000 чоловік. І дуже приємно, що, незважаючи на важку ситуацію в нашій країні, одесити показали готовність об'єднатися заради доброї справи. У подальших планах - повністю перетворити госпіталь, щоб пацієнти змогли лікуватися там в тих умовах, яких вони заслуговують. Також окреме спасибі директору Фонду Світлані Ескін, яка не залишає без уваги інвалідів війни і що робить все, щоб наша програма успішно реалізовувалася", - написано в повідомленні.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.