Одеський "Чорноморець" в заключному турі чемпіонату України з футболу програв "Динамо"

Одесити поступилися, але залишилися на шостому місці в турнірній таблиці

Одеський "Чорноморець" в заключному турі першого етапу чемпіонату України з футболу програв в Києві місцевому "Динамо", пише Depo.Одеса з посиланням на "УСІ".

Незважаючи на поразку, одесити залишаються на шостому місці і наступний етап турніру проведуть в лідируючій групі. Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації. Кияни потужно почали матч і вже на сьомій хвилині після подачі кутового, Андрій Ярмоленко п'ятою підправив м'яч у ворота "моряків".

У першому таймі господарі збільшили перевагу. На 45-й хвилині Сергій Сидорчук, з передачі того ж Ярмоленко, забив другий м'яч. Після перерви "чорноморці" один м'яч відіграли. Підопічні Олександра Бабича, як це їм часто вдавалося в цьому сезоні, використовували стандартне положення. Після подачі зі штрафного у виконанні Дмитра Коркішко, вдало зіграв головою Давид Хочолава. Він підправив м'яч у ворота господарів. Рахунок 2:1 так і зберігся до кінця матчу.

Одесити поступилися, але залишилися на шостому місці в турнірній таблиці. А значить, заслужили право другу частину сезону провести серед кращих команд української Прем'єр-ліги. Це перший успіх "Чорноморця" за останні три сезони.