Одеським школам рекомендують почати навчальний рік 3 вересня

Кожна школа сама приймає рішення щодо структури навчального процесу, колегія міського департаменту освіти дає тільки рекомендації, до яких можуть прислухатися або ні керівники навчальних закладів

Фото: omr.gov.ua

Колегія міського департаменту освіти Одеси рекомендує навчальний рік розпочати 3 вересня. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написала директорка департаменту освіти Одеської міськради Олена Буйневич.

"1 вересня цього року припадає на неділю, а 2 вересня ми святкуємо День народження міста з безліччю цікавинок для малечі. Тому розпочати заняття рекомендовано 3 вересня", – написала вона та додала, що остаточне рішення приймається радою навчального закладу, тому всі деталі потрібно уточнювати в школі. 

Департамент освіти пропонує два варіанти структури навчального процесу. За одним з них рекомендується розпочати перший семестр 3 вересня, а закінчити 24 грудня, а другий семестр – з 27 січня 2020 року по 29 травня 2020 року. Таким чином, школярі матимуть канікули терміном в один місяць. За другим варіантом перший семестр рекомендують провести з 3 вересня по 24 грудня, а другий – з 13 січня 2020 по 29 травня 2020, при цьому канікули будуть не тільки зимові, але й осінні та весінні. Таким чином школярі зможуть відпочивати восени з 28 жовтня по 3 листопада, взимку – з 25 грудня 2019 по 12 січня 2020, та навесні – з 23 по 29 березня 2020 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса