ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські прокурори будуть заробляти по 15 тисяч гривень за місяць

Генеральна прокуратура оголошує новий конкурс
Depo.
24 липня 2015 11:52
ФОТО: depo.ua
Одеські прокурори будуть заробляти по 15 тисяч гривень за місяць
Одеські прокурори будуть заробляти по 15 тисяч гривень за місяць

Генеральна прокуратура України оголосила новий набір на керівничі посади в Одеській області. Заявки за цим конкурсом приймаються до 2 серпня, повідомляє Одеса.depo.ua.

Про кількість існуючих на даний момент вакансій досі немає повної інформації. Так як наразі триває процес реогранізації, нова структура кадрів поки виглядає розмито. Запропонувати свою кандидатуру може будь-який громадянин України з досвідом роботи юристом від 5 років або роботи у прокуратурі від 3 років. Давід Сакварелідзе - заступник генерального прокурора, впевнений, що конкурс пройде прозоро та чисто. 

Проходити цей захід буде в чотири етапи: професійний тест на знання законодавства, тестування загальних здібностей, характеристик та співбесіда в режимі онлайн. Прокуратура наголошує на тому, що вся Україна зможе спостерігати за проведенням цих співбесід. Відібрані кандидати вже в грудні 2015 року зможуть приступити до виконання своїх обов'язків. Крім того, новим робітникам прокуратури обіцяють гідну оплату праці - 15 тисяч гривень в місяць. 

Більше новин з життя Одеси можна дізнатися на Одеса.depo.ua