ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеські коти-безхатченки отримали масу привілеїв

Вчора, 14 грудня, під час сесійного засідання депутати Одеської міськради ухвалили проект рішення щодо захисту котів від жорстокого поводження

Depo.
15 грудня 2017 09:27
ФОТО: depo.ua

Питання викликало суперечки між депутатами, проте документ був ухвалений 30-ма голосами. Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Так, депутатка Ганна Позднякова намагалася донести до депутатів необхідність ухвали проекту, проте інший депутат, Олександр Іваніцький вважав, що такий документ не потрібен місту. Деякі депутати навіть іронізували, що варто звернути увагу не тільки на котів, а й на голубів та ворон. Проте більшість все ж віднеслася до справи серйозно.

В рішенні йдеться про те, що кішок потрібно захищати, бо вони сприяють стримуванню багатьох небезпечних захворювань, які переносять гризуни. Окрім того, документом вводиться заборона на відлов котів, це дозволяється тільки у випадках, коли тваринам необхідно провести вакцинацію або стерилізацію та лікування.

Додамо, що котів також тепер заборонено закривати у підвалах, бо вони там можуть померти.

Нагадаємо, раніше в Одесі комунальникам наказали не закривати слухові вікна у підвальних приміщеннях, щоб коти могли там грітися.

Також активісти вирішили подбати про тварин, що живуть біля моря.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса