Одеські депутати стали більш відкритими завдяки інтернету

Рівень публічності депутатського корпусу одеської міської ради складає 63,7%

Одеські депутати стали більш відкритими…

Про це повідомляє Depo.Одеса із посиланням на дані моніторингу Комітету виборців України.

Так, у порівнянні з 2017 роком, депутатам Одеської міськради вдалося підвищити свій рівень публічності на 11%, проте у масштабах країни ця цифра аж ніяк не вплинула на їхній рейтинг: у порівнянні з депутатськими корпусами інших обласних центрів, одеські обранці обіймають лише 20 місце. 

Більш того, підвищення результатів депутатського корпусу загалом вдалося досягнути за рахунок наповнення запущеного у 2017 році окремого депутатського порталу, де майже в повній мірі оприлюднені інформація про депутатів, графіки прийому громадян, декларації. 

У то й же час, не всі проєкти порядку денного сесій оприлюднюються заздалегідь – значна частина вноситься із голосу під час засідання, не оприлюднюються відомості про зареєстрованих на засіданні депутатів. Враховуючи наявність частих випадків неперсонального голосування під час пленарних засідань, такі питання могли б бути врегульовані Етичним кодексом, проте відповідний документ також не затверджений радою.

Одеські депутати не поспішають звітувати перед власними виборцями: публічні звіти про результати роботи зробили лише 17 депутатів з 64.

Нагадаємо, міський голова Одеси Геннадій Труханов теж не є прикладом публічності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"