Одеська поліція отримала 300 звернень щодо можливого порушення виборчого законодавства

Правоохоронці склали 37 адмінпротоколів та порушили 22 кримінальних проваджень за фактами порушень законодавства

Станом на 16 липня правоохоронці Одещини отримали 300 повідомлень щодо можливих порушень, пов'язаних з парламентськими виборами, із них 33 – аналогічні за змістом, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділ комунікацій поліції Одещини.

З 37 складених протоколів, більша частина, 26, стосуються виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Чотири протоколи були складені за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях, ще стільки ж – за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, а три – за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму.

Крім того, правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 22 випадками. З них у шести стосовно хуліганства, чотири – за перешкоджання здійсненню виборчого права, ще чотири випадки за ч. 1 та два за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) та один за ч. 1 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Чорноморську трьох агітаторів покарали за роздачу "фейкових" агітгазет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook