Одеська ОДА зі скандалом обирає нового заступника директора обласного відділу охорони здоров'я, – ЗМІ

Перший етап конкурсу на посаду заступника директора обласного департаменту охорони здоров'я з питань реформування проходить в Одеській облдержадміністрації

Одеська ОДА зі скандалом обирає нового з…
Фото: Думська

Під час проходження першого етапу конкурсу чиновники намагалися максимально ускладнити роботу ЗМІ та громадських спостерігачів. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську". 

Зокрема, голова конкурсної комісії Галина Савченко з незрозумілих причин відмовилася говорити як про процедуру проведення, так і про претендентів. Конкурс, призначений на 9:30, знову-таки з незрозумілих причин, почався на годину пізніше і одразу зі скандалу.

Голова комісії зажадала від преси і представників громадськості залишити приміщення, посилаючись на якісь правила конкурсу (ніде не опубліковані). Коли журналісти відмовилися, вона вийшла із зали сама, оголосивши десятихвилинну перерву. "Будемо шукати інше місце проведення конкурсу", – констатувала Галина Савченко.

Втім, через деякий час вона повернулася, і тестування почалося. У ньому беруть участь чотири людини.

На думку громадського діяча Ірини Потоцької, нервозність конкурсної комісії і спроба закрити засідання пояснюється бажанням ОДА посадити у крісло заступника (він буде в.о. директора) людину, яка могла б своїм підписом узгодити закупівлю 130 карет швидкої допомоги за 300 млн грн.  "Одним з претендентів є киянин Олександр Курмішов, який у столиці відзначився корупційними діями саме в сфері закупівель машин швидкої допомоги, щодо нього розпочато кримінальні провадження. Ми маємо всі підстави вважати, що цю людину хочуть зробити заступником, щоб він підписав документ і дозволив компанії поставити обласному департаменту охорони здоров'я зовсім не ту техніку, яка була заявлена у тендерній документації. Поспішність конкурсу може бути викликана звільненням в.о. директора департаменту Ігоря Гінжула, який не захотів брати участь у цих схемах", – заявила Ірина Потоцька.

Нагадаємо, в Одеській міськраді у мера з'явився сьомий заступник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"