Одеська мерія показала бокси для хворих на коронавірус

Всіх хворих в Одесі, у яких підозрюють наявність коронавірусу, шпиталізуватимуть до Одеської міської клінічної інфекційної лікарні

Одеська мерія показала бокси для хворих…
Фото: пресслужба Одеської мерії

В Одесі і регіоні наразі не зареєстрували жодного випадку захворювання на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

Госпітальною базою для пацієнтів із симптомами коронавірусу COVID-19 в Одесі обрали міську клінічну інфекційну лікарню, бо в ній є сучасне боксоване відділення на 65 ліжок, що дозволяє забезпечити ізоляцію пацієнтів з крапельними і особливо небезпечними інфекціями.

Пацієнт заходить в бокс через окремий вихід на вулицю, минаючи загальний коридор. Комфортабельні маломісткі бокси оснащені власними душовими та санвузлами. Харчування пацієнтам в одноразовому посуді видає персонал відділення через спеціальне віконце, використаний посуд знезаражується й утилізується.

Нове приймальне відділення лікарні також обладнали окремими боксами, зокрема є ізольоване приміщення з окремим входом для пацієнтів з повітряно-крапельними інфекціями. 

Реанімаційне відділення міської інфекційної лікарні забезпечено сучасним обладнанням для підтримки та моніторингу життєвих функцій пацієнтів. Затверджено план розгортання додаткових ліжок в інфекційній лікарні і перепрофілювання ліжкового фонду міських стаціонарів Одеси в разі реєстрації інфекцій, що мають міжнародне значення.

Фото: пресслужба Одеської міськради

Нагадаємо, з міського бюджету виділили додаткові кошти на забезпечення медзакладів усім необхідним для лікування і запобігання поширенню вірусу: захисні костюми, респіратори та інші засоби індивідуального захисту.

Також нагадаємо, в Одесі оголосили тендер на придбання експрес-тестів, що дозволяють отримати результат протягом 10 хвилин у палаті пацієнта. У разі позитивного результату зразки відправлять у вірусологічну референс-лабораторію Центру громадського здоров'я України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"