Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО)

Валерія Лук'янова розповіла про те, як її зраджували близькі, як знайомі дівчата постійно міняли чоловіків, і як вона посварилася з найкращою подругою
Depo.
25 січня 2017 12:01
ФОТО: depo.ua
Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО)
Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО)

Одеська Барбі, Валерія Лук'янова, вона ж співачка і актриса Аматує, поділилася з шанувальниками старими фотографіями зі своєю найкращою подругою, пише Depo.Одеса.

Фотографії вона опублікувала у соцмережі "ВКонтакте".

У підписі до фотографій вона поділилася своєю життєвою історією: про те, як її зраджували близькі, як знайомі дівчата постійно міняли чоловіків, і як вона посварилася з найкращою подругою.

Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО) - фото 1

" Як то кажуть - "Немає лиха без добра". І на тлі кількох зрад, які йшли одне за одним, на протязі 2 років, в моє життя повернулася моя подруга дитинства, з якою ми колись жили в Одесі і дуууже весело проводили час! Вона одна з небагатьох хто ніколи не лицемірив, ніколи під мене не косила, і завжди казала правду в обличчя, якою б вона не була. Саме таких людей я поважаю і захоплююся, і дуже рада що ми знову спілкуємося", - написала Лук'янова.

Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО) - фото 2

" Юля незалежна особистість, зі своїми інтересами і своїм внутрішнім світом, якого їй бракувало з головою. Ми прекрасно один одного доповнювали і рідко в чомусь погоджувалися, але це не заважало нам товаришувати. Але головне, за що я її поважаю, це за її порядність і честь! У неї як і у мене був всього один чоловік, це її чоловік! Решта ж подруг не таких високих традицій, і нормально сприймають зміну чоловіків! Особисто для мене це взагалі неприйнятно! Так і для Юлі", - розповіла одеська Барбі.

Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО) - фото 3

"Та й крім неї, я колоріток, на жаль, в своєму житті більше не зустрічала ніколи. На жаль, інші люди дуже нудні. Колись ми посварилися через дрібницю, і зараз ця сварка мені здається такою смішною на тлі всього що сталося, що я і сваркою то це назвати тепер не можу)))). Трохи наших дуже древніх фото з підліткового періоду", - додала Валерія.

Одеська Барбі показала свою найкращу подругу та розповіла про зраду (ФОТО) - фото 4

Нагадаэмо, що одеська Барбі шокувала мережі "новим старим" оголеним фото.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса

Мітки: #