Одесит збирається пробігти від Одеси до Києва за 11 днів

Одеський атлет Іван Єфанов збирається подолати відстань від Одеси до Києва за 11 днів, щоб допомогти хлопцю з обмеженими можливостями 

Своїм вчинком Іван Єфанов збирається привернути увагу суспільства для проблем людей з інвалідністю та зібрати гроші на реабілітацію свого земляка Михайла Ращенка. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на платформу "Моє місто".

"Декілька років тому Міша Ращенко потрапив у ДТП та отримав серйозні травми. Відтоді його родина щодня бореться за його здоров'я. На реабілітацію йдуть великі гроші, але батько Михайла Сергій одночасно за допомогою синові відкрив зал фізичної терапії Motus для дітей і дорослих, які намагаються подолати вроджені захворювання або відновлюються після травм і інсультів", –йдеться у повідомленні.

Одесити збирають гроші на реабілітацію хлопця. Свою допомогу вирішив зробити і атлет Іван Єфанов. Він розрахував свій маршрут з Одеси до Києва так, щоб протягом десяти днів щодня пробігати по 50 кілометрів, а потім, на 11-й день, взяти участь у київському марафоні. Стартує хлопець від пам'ятника Дюка, а фініш буде на майдані Незалежності у Києві. Загалом дистанція, яку подолає атлет, з урахуванням марафону, складатиме 500 км. Спортсмен вважає, що така дистанція, між іншим, стане рекордом України. 

Гроші, які Єфанов отримає від спонсорів, він сподівається передати на реабілітацію Михайла Ращенка.

Нагадаємо, напівмарафон в Одесі зібрав понад тисячу учасників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook