ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одесит за півроку на старому велосипеді проїхав 5 країн та перетнув Африку

За 178 днів Верін проїхав через Молдову, Румунію, Болгарію, Туреччину, Ізраїль і досяг африканського континенту
Depo.
13 квітня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua
Одесит за півроку на старому велосипеді проїхав 5 країн та перетнув Африку
Одесит за півроку на старому велосипеді проїхав 5 країн та перетнув Африку

Одесит Руслан Верин після своєї піврічної мандрівки на велосипеді по Африці фінішував в селі Кубей Болградського району, передає Depo.Одеса з посиланням на  "Траса Е-95".

Ідея вирушити в таку далеку мандрівку прийшла Веріну в вересні минулого року.

Вже в жовтні він купив старий велосипед і виїхав з Одеси за заздалегідь спланованим маршрутом, який згодом зазнав деяких змін.

"Поки ще їхав по Одесі, сумніви мене долали: чи впораюся, чи не забув щось? А потім зі словами "будь, що буде"впевнено розігнав свого залізного "коня", - зазначив мандрівник.

Чоловіка підтримали його давні друзі з села Кубей Болградського району. Вони навіть пошили маленький прапор України для його велосипеда.

За 178 днів Верін проїхав через Молдову, Румунію, Болгарію, Туреччину, Ізраїль і досяг африканського континенту.

Одесит півроку на старому велосипеді проїхав 5 країн та перетнув Африку - фото 1

Потім він перетнув Африку з півночі на південь по її східному узбережжю, побувавши в Єгипті, Кенії, Танзанії, Замбії і Намібії. Перелетіти літаком довелося лише Сирію і Судан, де як і раніше неспокійна ситуація.

Одесит півроку на старому велосипеді проїхав 5 країн та перетнув Африку - фото 2

Всього одесит намотав на своєму спідометрі 10 тис. 445 км.

"Ця подорож - реальне життя. Я навіть не відчув, що пройшло півроку. Кожна хвилина мого шляху була настільки насиченою, як місяць одеського життя. Кожна держава - це окрема історія з її незвичайними людьми, природою, культурою. Мені доводилося навіть фіксувати побачене в щоденнику, бо на наступний день я вже не пам'ятав, що було напередодні", - говорить мандрівник.

Про свою подорож він докладно розповів жителям Кубею, де йому влаштували урочистий прийом по поверненню в Україну.

На прохання сільського голови чоловік погодився на пару тижнів залишити свій велосипед в одному з навчальних закладів села - для пропаганди здорового способу життя.

Відзначимо, що це не перша велоподорож одесита. У 2011 році він був координатором і учасником велопробігу навколо Чорного моря під назвою "Море друзів", коли три велосипедиста за 63 дня проїхали 8 держав, подолавши 6000 км. Також спортсмен зробив велотур по країнах Південно-Східної Азії.

Довідка:

Верін народився в 1985 році в Одесі. Закінчив Одеський університет внутрішніх справ, після чого півроку пропрацював в правоохоронних органах.

Також має другу вищу освіту за спеціальністю "Проектний менеджмент".

Майстер спорту з дзюдо і самбо. Тренувався у легендарного майстра спорту міжнародного класу Бориса Касапа, уродженця села Калчева Болградського району.

Досконало володіє англійською мовою. У літній період займається туристичним бізнесом: володіє атракціонами на базі відпочинку в Затоці.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса