Одеса перетворилася на снігову казку (ФОТО)

У вівторок, 16 січня, приморське місто засипало снігом

Сніг, що почався вночі, майже вщух тільки над вечір, перетворивши Одесу у снігову казку. Depo.Одеса зібрав невеличку добірку світлин, щоб не тільки одесити, а й мешканці інших міст могли помилуватися засніженою Південною Пальмірою.

Ось такі світлини з веб-камер, встановлених у різних точках Одеси, зберегла на пам'ять одеситка Лоліта Клочкова та поділилася ними на своїй сторінці у Facebook. "Ранок сніжний. Напросили!" - написала вона.

Фото: Facebook/Лоліта Клочкова

Камери, встановлені на висоті, показують зимову засніжену Одесу зовсім іншою, та зачаровують своїм виглядом.

Фото: Facebook/Лоліта Клочкова

А ось таким місто побачив у першій половині дня кореспондент Depo.Одеса. На той момент сніг на деякий час перестав падати і здавалося, що він ось-ось почне танути. Проте через деякий час снігопад поновився з новою силою.

Фото: Depo.Одеса

Зранку на вулиці міста вийшли комунальники, щоб прочистити тротуари, а на дорогах працювала автотехніка. Проте сніг не переставав падати і тільки прочищені стежки знову заносило снігом. КП "Міськзелентрест" на своїй сторінці у Facebook похвалолося тим, як працвівники підприємства ліквідують наслідки негоди, проте невідомо чого, прес-служба КП вирішила заховати номер автівки, яка працювала на дорозі.

Фото: Facebook/КП "Міськзелентрест"

Одесити діляться у соцмережах світлинами засніженої Одеси, зробленими у різних куточках міста."Вхурделило", - підписала свій допис у Facebook одеситка Євгенія Генова.

Фото: Facebook/Євгенія Генова

Під вечір, коли погода вгамувалася, дерева стояли у сніжному вбранні.

Фото: Facebook/Моя Одеса.Олександр Серебрянський.

Зазначимо, що синоптики у найближчий час прогнозують Одещині новий сніговий удар. За їхніми даними у четвер, 18 січня, на Одесу та область чекають сильні опади у вигляді снігу та хуртовини. Висота сніжного покрову після такого удару стихії може сягнути 40 см.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #сніг