Одеса отримала перший багатосекційний трамвай власного виробництва

Сьогодні на території вагоноремонтних майстерень КП "Одесміськелектротранс" було презентовано трьохсекційний трамвайний вагон, що отримав назву "Одіссей МАХ"

Одеса отримала перший багатосекційний тр…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Новий трамвай являє собою трисекційний вагон із частково низьким рівнем підлоги, зручним для маломобільних груп населення та сучасним дизайном. 

Салон Odissey MAX виконано у світлих тонах та оздоблено якісною підсвіткою, зручними сидіннями обшитими професійною тканиною німецької компанії Gramer. Присутня система автоматичного оповіщення пасажирів про зупинки, важлива для людей з вадами зору. 

На створення Odissey MAX у працівників ВРМ пішло 45 днів, від доставки кузова на територію майстерень до фінального акорду. "Зараз його очікують випробування, які будуть проведені у нічний час на всіх травайних маршрутах нашого міста. Вони продовжаться близько трьох-чотирьох тижнів, після чого вагон можна буде випускати на лінію", - повідомив головний інженер КП "ОМЕТ" Олександр Каташинський. 

Odissey MAX може перевозити до 280 пасажирів одночасно. Він працюватиме на маршруті №26, що з’єднує 11-ту станцію Люстдорфської дороги та Старосінну площу.  

Крім Odissey MAX з вагоноремонтних майстерені вийшли ще два односекційні вагони Odissey. До кінця року планується зібрати ще три одиниці: багатосекційний та два односекційні.

Нагадаємо, в Одесі знову запрацювали подвійні трамвайні вагони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook