Очільник Одеської ОДА висловив своє ставлення до обшуків у Труханова

Максим Степанов вважає, що потрібно дочекатися конкретних результатів слідчих дій

Depo.
23 жовтня 2017 12:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, сьогодні, 23 жовтня, після завершення апаратної наради в Одеській ОДА, Максим Степанов під час брифінгу висказався щодо обшуків, які проводяться у мерії та в квартирі одеського міського голови Геннадія Труханова.

"Я завжди говорив, що для того, щоб жити в правовій державі, перш за все, потрібно починати з себе. Якщо ми говоримо про процесуальні дії, які проводяться Національним антикорупційним бюро України, - якщо вони проводяться в рамках закону за відповідними кримінальними справами (а я думаю, що так воно і йде) - то моє ставлення до цього: люди виконують свою роботу в рамках тієї роботи, яку вони повинні провести", - сказав очільник Одеської ОДА.

Він зазначив, що необхідно дочекатися якихось результатів. Що стосується його особливого ставлення до подій, то Степанов сказав, що у нього воно таке ж саме, як у будь-якого "нормального законослухняного громадянина".

Нагадаємо, сьогодні у помешканні Геннадія Труханова та в одеській мерії слідчі НАБУ проводили обшуки. За інформацією ЗМІ, правоохоронці прибули на автобусі з чернігівськими номерами.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса