ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обларада Одещини розглядала питання децентралізації в області

Керівник Офісу реформ з питань децентралізації поінформувала присутніх про поточний стан процесу об’єднання територіальних громад
Depo.
31 травня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
Обларада Одещини розглядала питання децентралізації в області
Обларада Одещини розглядала питання децентралізації в області

Вчора, 30 травня, відбулося перше засідання спільної робочої групи з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад Одеської області, пише Depo.Одеса з посиланням на сайт Одеської ОДА.

На порядку денному розглядалися переважно організаційні питання. Зокрема, співголова робочої групи, керівник апарату облдержадміністрації Вадим Грузин поінформував присутніх про те, що робоча група повинна стати тим координаційним центром, який повинен доопрацювати перспективний план формування територій громад Одеської області, враховуючи вимоги законодавства та особливості регіону.

Керівник Офісу реформ з питань децентралізації в Одеській області Юлія Молодожен поінформувала присутніх про поточний стан процесу об’єднання територіальних громад та правові підстави доопрацювання перспективного плану.

Свої думки щодо організації роботи спільної робочої групи висловили співголова робочої групи – голова обласної ради Анатолій Урбанський, представники апарату обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Одеській області.

За підсумками засідання було в цілому визначено підходи до затвердження графіку консультацій з представниками районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, обговорено підготовчі заходи до організації роботи спільної робочої групи тощо.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса