Не стало відомого одеського волонтера

Віктор Погодін пішов з життя після тривалої боротьби з онкологічною хворобою

Сьогодні, 6 квітня, о третій годині ночі не стало відомого одеського волонтера Віктора Погодіна. Як передає Depo.Одеса, про це у Facebook повідомила волонтер Олена Мельник.

Він пішов після тривалої боротьби с онкологічним недугом

Віктор Погодін з самого початку україно-російської війни допомагав фронту – рахунок його поїздок в АТО на своєму старенькому бусі йшов на десятки. Він допомагав 28-й, 56-й бригадам, одеським морпіхам та багатьом іншим військовим підрозділам.

"Приїзду Віктора на фронт, на самий передок, завжди чекали бійці. Вони любили цього брутального, гучного, веселого чоловіка, який дбав за їх побут і життя більше, ніж сотня товстопузих хенералів. Допомогав цивільним у скруті. Допомогав всім, а собі не зміг...", - написала на свої сторінці у Facebook знайома Погодіна Тетяна Соб.

Ще у минулому році Віктор Погодін відчув себе зле, лікувався вдома, потім в лікарні. Він писав з лікарняного ліжка, що не розуміє того, що з ним, і медики ніяк не можуть поставити діагноз. Проте він до останнього планував одужати та знову погнати свого буса до лінії розмежування.

"Віктор був справжнім воїном духу, на яких тримається наш світ. Він перейшов у інший світ, але його душа нам буде звідти допомагати незримо і невидимо у відстоюванні наших Прав і Свобод, нашої України. Його життя є і буде прикладом для багатьох. Царство Небесне, тобі братику!", - написав у Facebook одесит, воїн АТО Сергій Гуцалюк.

Нагадаэмо, що на Вінниччині від раку помер молодий танкіст-контрактник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #смерть