ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп Олексій Гончаренко вимагає від Голови СБУ дати оцінку словам Онотолє

Одеський нардеп Гончаренко надіслав депутатське звернення до СБУ з вимогою дати оцінку закликам Вассермана до повалення влади в Україні
Depo.
30 липня 2015 19:08
ФОТО: depo.ua
Нардеп Олексій Гончаренко вимагає від Голови СБУ дати оцінку словам Онотолє
Нардеп Олексій Гончаренко вимагає від Голови СБУ дати оцінку словам Онотолє

Народний депутат України, заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олексій Гончаренко направив запит до СБУ з вимогою дати експертну оцінку висловлюванням кремлівського пропагандиста, блогера, політконсультанта і телеведучого, громадянина України, а також героя інтернет-мему Онотолє, Анатолія Вассермана, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думская".

"У разі підтвердження моїх побоювань про наявність в словах Вассермана закликів до повалення влади в нашій країні і наклепі на державний лад вимагаю від СБУ адекватної реакції, аж до заведення кримінальної справи і прийняття термінових заходів щодо розшуку Вассермана. Не зайвим була б і примусова психіатрична експертиза на предмет запущених патологій. Цей ожилий інтернет-мем в своєму наклепі і цинізмі не відстає від пана Кисельова і як мінімум заслуговує позбавлення громадянства України", - зазначив народний депутат.

Також він має намір домогтися відкликання у одесита Вассермана почесної нагороди "За заслуги перед містом": "Цей пропутінський шизофренік не може носити горде ім'я одесита", - вважає політик.

Нардеп Олексій Гончаренко вимагає від Голови СБУ дати оцінку словам Онотолє - фото 1

Нардеп Олексій Гончаренко вимагає від Голови СБУ дати оцінку словам Онотолє - фото 2

Ще більше цікавих новин з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.