На Приморському бульварі одесити напишуть масовий диктант з української: Диктуватиме відомий письменник

У рамках щорічного Вишиванкового фестивалю в Одесі писатимуть масовий диктант з української

На Приморському бульварі одесити напишут…
Фото: vf.od.ua

Традиційний масовий диктант запланований на 25 серпня і відбудеться на Потьомкинських сходах, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на організаторів.

Спікером на цьогорічному масовому диктанті буде письменник Любко Дереш. Його твори перекладені кількома європейськими мовами: німецькою, польською, сербською. А роман "Культ", написаний ним у 16 років, був виданий навіть французькою. "Його перу належать також такі значнi твори, як "Поклоніння ящірці", "Архе" і "Трохи пітьми". Романи Любка написані зрозумілою для всiх мовою — вiн пише про простi речi простими словами, використовуючи сучасний сленг і лайливі слова (дуже влучно і анітрохи не вульгаризуючи написане)", – зазначили організатори. 

Масовий диктант з української мови запланований на 17:30. Щоб взяти у ньому участь – необхідно зареєструватися. Переможці мовного диктанту, які посіли перше місце у 2016-му, 2017 та 2018 роках можуть брати участь у диктанті поза конкурсом. Найкращі роботи, які будуть написані без жодних помилок, отримують призи від партнерів заходу. 

Нагадаємо, у листопаді минулого року тисячі школярів та педагогів Одещини писали диктант національної єдності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook