На одеському пляжі орендар накинувся зі зброєю на перевіряючих
Власники одеської Канатній дороги і частини пляжу "Отрада" знову відзначилися
- Одеса
-
20 червня 2019 13:32

Під час депутатської інспекції міських пляжів, яка проводилася сьогодні, 20 червня, співвласник пляжу Юрій Резніков наставив заряджений автомат на людей, які зайшли на його територію, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".
Депутату Олександру Шеремету вдалося вихопити автомат. На місце викликали поліцію.
Резніков заявив, що всі документи на пляж у нього в порядку і всі дозволи на встановлення паркану теж є. Також він вважає, що мав повне право стріляти з автомата по тих, хто зайшов "на його приватну власність". "Я не готовий був убити, але по ногах б стріляв", - зізнався Резніков.
Під час конфлікту також постраждала журналістка "Думської" Алія Замчінська - орендар штовхнув її, внаслідок чого дівчина впала і отримала садно.
Видання зазначає, що це вже не перший напад подружжя Рєзнікова на громадських діячів та журналістів - у 2012 році постраждала тоді ще громадська активістка Зоя Мельник, а у 2014-му оператора "Першого міського" каналу штовхнули у басейн разом з камерою.
Нагадаємо, власниками Канатної дороги і орендарями пляжу в Отраді є підприємці Світлана Донченко, Любов і Юрій Резнікови.
Їм же належить компанія "Південь-Укрбуд", що займалася реконструкцією дитячого табору "Вікторія", де восени 2017 року вибухнув страшний пожежа, в результаті якого загинули три дівчинки. Крім іншого, фірма будувала дерев'яні будиночки, один з яких згорів.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 16:53Кращі альтернативи онлайн кредитам: що робити, якщо не хочеться брати позику? Актуально
- 08:05Російські дрони атакували Одесу: спалахнули пожежі, пошкоджено вокзал
- 19:33Вбивство 7-річної дівчинки в Одесі: Поліціянти затримали підозрюваного
- 09:20"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Одещині та Львівщині
- 20:53Заробляли на смертях: В Одесі посадовці з підприємцями привласнили гроші виділені на поховання військових ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"