На одеському пляжі орендар накинувся зі зброєю на перевіряючих

Власники одеської Канатній дороги і частини пляжу "Отрада" знову відзначилися

 

Фото ілюстративне

Під час депутатської інспекції міських пляжів, яка проводилася сьогодні, 20 червня, співвласник пляжу Юрій Резніков наставив заряджений автомат на людей, які зайшли на його територію, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Депутату Олександру Шеремету вдалося вихопити автомат. На місце викликали поліцію.

Резніков заявив, що всі документи на пляж у нього в порядку і всі дозволи на встановлення паркану теж є. Також він вважає, що мав повне право стріляти з автомата по тих, хто зайшов "на його приватну власність". "Я не готовий був убити, але по ногах б стріляв", - зізнався Резніков.

Під час конфлікту також постраждала журналістка "Думської" Алія Замчінська - орендар штовхнув її, внаслідок чого дівчина впала і отримала садно.

Видання зазначає, що це вже не перший напад подружжя Рєзнікова на громадських діячів та журналістів - у 2012 році постраждала тоді ще громадська активістка Зоя Мельник, а у 2014-му оператора "Першого міського" каналу штовхнули у басейн разом з камерою.

Нагадаємо, власниками Канатної дороги і орендарями пляжу в Отраді є підприємці Світлана Донченко, Любов і Юрій Резнікови.

Їм же належить компанія "Південь-Укрбуд", що займалася реконструкцією дитячого табору "Вікторія", де восени 2017 року вибухнув страшний пожежа, в результаті якого загинули три дівчинки. Крім іншого, фірма будувала дерев'яні будиночки, один з яких згорів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса