На Одещині "видворили" до Туреччини автівку на нових кримських номерах
У порту "Чорноморськ" прикордонники виявили порушницю законодавства України
- Одеса
-
20 травня 2019 12:29
Учора, 20 травня, у пункті пропуску "Чорноморський морський порт" під час оформлення пасажирів, які прибули теплоходом з Туреччини, прикордонники Одеського загону виявили порушницю законодавства України, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Держприкордонслужбу України.
Жінка слідувала легковиком Hyundai. Співробітники Держприкордонслужби встановили, що жінка неодноразово порушувала порядок в’їзду/виїзду через тимчасово закритий пункт пропуску "Сімферополь-авіа". Також з’ясовано, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яким вона їхала, видане окупаційною владою в на тимчасово окупованого Криму.
Таким чином, українка порушила Закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території".
Правопорушницю притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 204-2 КУпАП, автомобіль відправили в зворотному напрямку до Туреччини.
Нагадаємо, на Одещині прикордонники виявили викрадений Porsche.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 19:33В Одесі псевдотрейдер ошукав людей на понад 42 мільйони гривень
- 18:25 "Мама" втомилася: одесити шукають альтернативу Труханову, назріває "битва" місцевих політпроектів
- 14:44ВМС на маяку в Одесі підняли велетенський прапор України Відео
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 16:41Посадовець ТЦК обіцяв за $10 тисяч вивезти військового з місця служби, — поліція Одещини
- 08:18Окупанти вдарили по Ізмаїльському району Одещини, спалахнули пожежі
- 11:10Групу ворожих агентів, у "фокусі" яких був Київ та Одещина, викрила СБУ ФОТО
- 10:03Махінації під час закупівель: На Одещині викрили посадовців морського порту, що розтратили 8 млн грн ФОТО
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 08:18Окупанти атакували дронами передмістя Одеси, спалахнула масштабна пожежа
- 15:33На Одещині горів склад: Вогонь охопив 1500 кв.м
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 10:36Агентурну мережу росіян викрили на Одещині: Зрадники розвідували локації для майбутніх атак ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 21:33В Одесі двоє кліриків УПЦ (МП) вихваляли рашизм і виправдовували воєнні злочини рф (ФОТО) ФОТО