На Одещині відбулися видовищні перегони зі спортивного авто-мото туризму (ФОТО)
Глядачів зібралося чимало
- Одеса
-
4 жовтня 2016 15:53

Етап Кубка України зі спортивного авто-мото туризму відбувся в райцентрі Березівка Одеської області, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трасу Е-95".
Березівський район вперше приймав змагання такого високого рівня. Тепла погода сприяла тому, що зібралося багато глядачів, як місцевих, так і приїжджих.
Учасників змагань вітали голова районної ради Віталій Мосійчук та президент обласної федерації спортивного туризму Анатолій Павлов.
Колона автомобілів (31 екіпаж у складі пілота і штурмана) вирушила в район пам'ятного знака "43 підпільника". Саме там відбулися змагання на дистанції "Тріал" і GPS-орієнтування.
У них брали участь позашляховики з колісною формулою "4х4" - ЛуАЗ, УАЗ, "Нива", "Джип", "Міцубісі", "Тойота", "Ніссан" і інші, а також квадроцикли.
Неподалік розташувався і наметовий табір учасників змагань, де для них працювала польова кухня. Там можна було підкріпитися гречкою з м'ясом.
Загальна протяжність ділянки 2 км передбачала подолання підйомів, спусків, трамплінів, болотистій місцевості і швидкісного відрізка.
Наступного дня відбулися змагання спортивних мотоциклів на дистанції "Мото" (в піщаному кар'єрі біля села Заводівка). 15 мотоциклістів на спортивних байках класу "Ендуро" (марки "Хонда", "Ямаха", "Судзукі", КТМ), долали смугу перешкод зі старих покришок, а також круті підйоми і спуски.
Завершилося свято авто-мото спорту в Березівці підбиттям підсумків та нагородженням.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 16:53Кращі альтернативи онлайн кредитам: що робити, якщо не хочеться брати позику? Актуально