ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині в одному з міст можливий перерахунок результатів в виборах мера

На виборах в Балті з великим відривом від конкурентів переміг чинний голова Сергій Мазур
Depo.
29 жовтня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua
На Одещині в одному з міст можливий перерахунок результатів в виборах мера
На Одещині в одному з міст можливий перерахунок результатів в виборах мера

Не все гладко на мерських виборах і в місті Балта, що на півночі області. Тут можливий перерахунок результатів, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думкую.net".

"Факт зникнення бюлетенів без єдиної ступеня захисту ставить під сумнів результати виборів саме з виборів голови громади. Акт спокійно пролежав три доби, і швидше за все, пролежав би собі спокійно в мішечку до закінчення періоду апеляцій. Тільки після скандалу викликали міліцію і почали вироблятися оперативні заходи. Крім цього, мішки з бюлетенями опечатані з грубим порушенням закону. Бачив тільки на одному була пломба. Бюлетені відрізняються і за кольором, і за розміром, і вздовж, і впоперек, і в ширину, і в довжину. Бери - друкуй на принтері і голосуй", - сказав журналіст Олег Осадчук.

На виборах в Балті з великим відривом від конкурентів переміг чинний голова Сергій Мазур, який йшов як самовисуванець. Він набрав 62% голосів. При цьому кандидат, який програв, Михайло Лазаренко, отримавши 20%, має намір добитися перерахунку результатів, звинувачуючи місцеву владу у фальсифікаціях.

Читайте також: Труханов не проти перерахунку голосів в Одесі

Більше новин Одеси та Одещини читайте