ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещині в Іллічівському порту збудують зерновий термінал та реконструюють причали

Спорудження зернокомплекси передбачається в тилу причалів №7-9
Depo.
8 жовтня 2015 18:03
ФОТО: depo.ua
На Одещині в Іллічівському порту збудують зерновий термінал та реконструюють причали
На Одещині в Іллічівському порту збудують зерновий термінал та реконструюють причали

Стивідорна компанія "Бруклін-Київ" (Одеський морський порт) провела переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) про перспективи фінансування проекту будівництва зернового терміналу та реконструкції причалів в Іллічівському морському порту, пише Depo.Одеса з посиланням на "ЦТС".

Про це в ході Чорноморського економічного форуму в Одесі заявив генеральний директор компанії Юрій Губанков.

 Губанков зазначив, що спорудження зернокомплекси передбачається в тилу причалів №7-9, про що раніше було досягнуто попередню угоду з ДП "Іллічівський морський торговельний порт". Сьогодні причали знаходяться в аварійному стані, тому їх реконструкція увійде в загальний проект.

 "Бруклін-Київ" підготував передпроектні пропозиції, які планує представити керівництву Одеської облдержадміністрації, Адміністрації морських портів, Міністерству інфраструктури, а також директору ДП, який незабаром буде призначений.

Також, Губанков повідомив, що загальний обсяг інвестицій, необхідних для даного проекту, становить 200 млн доларів. За його твердженням, фінансування від ЄБРР може скласти половину вартості, ще 30-40% здатна виділити сама компанія. Гендиректор "Бруклін-Київ" припускає, що розробка проекту та отримання всіх погоджень може зайняти півтора-два роки, приблизно стільки ж займуть будівельні роботи.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.